2. esemény: Ismerd meg iskolánkat, szakmáinkat! 2018

admin szo, 09/08/2018 - 08:13

2. esemény: Ismerd meg iskolánkat, szakmáinkat!

A Gyulai SZC Ady Endre- Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája minden évben tart Nyílt napokat a továbbtanulás előtt álló nyolcadik osztályos diákoknak, azok szüleinek, tanárainak. A megnyitó és képzési kínálat bemutatása után órákon vehetnek részt a látogatók és interaktív foglalkozások keretében kipróbálhatják, az oktatott szakmákhoz használt eszközöket. Képes beszámolóban pedig az iskolai rendezvényekről és az iskolai életről is tájékoztatunk. Ezeken az alkalmakon elmondjuk az iskolában megszerezhető
végzettségeket és a munkaerőpiacon történő elhelyezkedés utáni lehetőségeket, karrierutakat.

Megvalósítés ideje: 2018. november 10.

Gyula SzC Ady Endre- Bay Zoltán Szakgimnázium és Szakközépiskola – Secondary School in Hungary organizes “ open door days” every year for school-leaver students from primary schools, their teachers and parents. After the opening ceremony and introduction of our education the visitors can take part in lessons and during interactive activities they can try those instruments used in trade education. Besides they are informed about our school life and programmes with the help of the pictured presentation. In these occasions we can show the ways of career, what kind of qualification they can get or we speak about possibilities which can be found after finding a job in labour market.